اخبار سیاسی

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ماداگاسکار

مردم ماداگاسکار امروز (چهارشنبه) پای صندوق های رای می روند تا رئیس جمهوری خود را انتخاب نمایند.

4 فروردین 1398

ثبت جهانی شهرهای صنایع دستی عامل مهمی برای رونق این حوزه در بازارهای جهانی

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ثبت جهانی شهرهای صنایع دستی کشور، عاملی مهم برای شناساندن هنر کم نظیر فعالان این حوزه و یاری به رونق این حوزه در بازارهای جهانی است.

20 اسفند 1397

راهپیمایی ده ها هزار تن از مخالفان بریگزیت در لندن

ده ها هزارتن از مردم لندن امروز (شنبه) دست به راهپیمایی زدند و خواهان برگزاری همه پرسی دوم بر سرخروج انگلیس از اتحادیه اروپا شدند.

6 اسفند 1397

قرارداد کی روش نهایی شد ، شما باور می کنید؟

مهدی تاج در گفت و گو با اخبار ورزشی شبکه سه گفته قرارداد کی روش نهایی گردیده اما شاید باید منتظر بمانیم و این خبر را از دهان مرد پرتغالی بشنویم تا تعیین گردد واقعا همه مسائل حل گردیده یا خیر.

28 دی 1397

استقبال روسیه از نشست سران دو کره

سفیر روسیه در کره شمالی گفت، مسکو از نشست اخیر بین دو کره به عنوان یک سازش برای کاهش تنش و ایجاد شرایطی در راستای اعتمادسازی مشترک در شبه جزیره کره استقبال می نماید.

20 دی 1397

تهیه و تدوین گزارشی تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از استانداری زنجان؛ فرامرز نیک سرشت در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان، با بیان اینکه باید گزارشات ارائه گردیده به جلسات ستاد تنظیم بازار دارای تحلیل محتوایی مناسبی باشد، اظهار کرد: درحالی که وضعیت بازار در شرایط خاص واقع...

10 دی 1397

شورای عالی اصلاح طلبان از پیگیری و رصد منتخبانش عاجز است

به گزارش خبرنگاران، اولین جلسه از دور جدید فعالیت های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، روز دوشنبه (12 شهریور) با حضور رئیس دولت اصلاحات برگزار گردید. علی تاجرنیا فعال اصلاح طلب با انتشار یادداشتی در روزنامه اعتماد نقدهای جدی را نسبت به ساختار و عملکرد...

8 آذر 1397

گزارشی از تحولات صنعت گاز بین سال های 2018 تا 2040

مدیر دفتر دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز گزارشی از تحولات صنعت گاز بین سال های 2018 تا 2040 ارائه کرد.

26 آبان 1397

خطر فاجعه زیست محیطی در کمین گیلان، مسئولان توجه ویژه نمایند

به گزارش خبرنگاران، بعدازظهر دوشنبه جلسه شورای اداری استان گیلان با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در سالن غدیر استاندری این استان برگزار گردید.

3 آبان 1397

شروع نافرمانی های مدنی ائتلاف بزرگ ملی افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از جمهور، ائتلاف بزرگ ملی برای نجات افغانستان با انتشار بیانیه ای از شروع نافرمانی های مدنی خود اطلاع داد.

28 مهر 1397