همه اخبار و مقاله ها

برنامه مسابقات آب های آرام قهرمانی جهان انتخابی المپیک و پارالمپیک معین شد

با اعلام جدول زمان بندی مسابقات، برنامه رقابت ملی پوشان کشورمان در مسابقات آب های آرام قهرمانی جهان و انتخابی المپیک و پارالمپیک در مجارستان تعیین شد.

28 شهریور 1398

قانون جامع گردشگری تدوین می شود

مدیر کل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: قانون جامع گردشگری تدوین می شود.

28 شهریور 1398

کوین فورچونه مهاجم فرانسوی به تراکتور پیوست

به گزارش خبرنگاران، کوین فورچونه که از وی به عنوان گران ترین خرید تاریخ لیگ برتر یاد می گردد 30 ساله بوده و 182 سانتی متر قد دارد.

27 شهریور 1398

دریافت گواهینامه ایزو 9001، ایزو 14001 و ایزو 18001 توسط صندوق احیا

صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی در راستای ارتقای کیفیت ارائه خدمات و همچنین بهبود و اصلاح فرآیندها و اقدامات اجرایی، پیروز به اخذ گواهینامه ایزو 9001، ایزو 14001 و 18001 OHSAS شد.

27 شهریور 1398

بازدید مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی از محوطه تاریخی کله کوب

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در سفر به شهر آیسک از عملیات باستان شناسی در محوطه تاریخی کله کوب این شهر بازدید کرد.

27 شهریور 1398

سفارت چک در لیبی تعطیل شد

جمهوری چک به دلیل وخیم تر شدن اوضاع امنیتی طرابلس پایتخت لیبی، سفارت خود در این شهر را تعطیل کرد.

26 شهریور 1398

محسن تنابنده؛ خسته از تلویزیون

برای آن ها انگار تلویزیون یک آب باریکه و حیاط خلوت است. مسوولان تلویزیون هم آنقدر این ماجرا را ساده می گیرند که باعث ترویج این نگاه می شوند. ولی من این گونه رفتار نمی کنم و نمی خواهم بگویم تافته جدابافته هستم ولی در پایتخت از لحاظ فیلمنامه و شرایط بازی...

26 شهریور 1398

ایده بازار زیست فناوری توسعه می یابد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در رویداد کارآفرینی با موضوع زیست فناوری فرصتی برای ایده پردازی و تیم سازی در ایده بازار بیوتکنولوژی فراهم می گردد تا شرکت کنندگان با مفاهیم این حوزه بیشتر آشنا شوند.

25 شهریور 1398

فیلم های پُرسروصدای 2019 که شکست خوردند

روزنامه هفت صبح - صوفیا نصرالهی: 2019 سال عجیبی از کار در آمده است. معلوم است که همه فیلم های اکران شده در گیشه سینما ها شکست نخوردند، اما تعداد فیلم هایی که انتظار داشتیم گیشه سینما ها را بترکانند، اما در نهایت خودشان منفجر شدند، بیشتر از حدی بود که تماشاگران...

25 شهریور 1398

رئیس پلیس راه: 3 هزار نقطه حادثه خیز جاده ای داریم ، پراید پلاک نمی شود

رئیس پلیس راه کشور گفت: برای کاهش سوانح جاده ای تاکنون 3 هزار نقطه پر حادثه شناسایی شده که باید اصلاح شود و از سال آینده نیز پراید به هیچ عنوان پلاک گذاری نخواهد شد تا از تلفات کم شود.

25 شهریور 1398

خبرنگاران برنده جایزه برترین شرکت مسافرتی آسیای غربی در سال 2015

وزارت گردشگری و فرهنگ مالزی در 17 فوریه 2016 مراسم باشکوهی را تحت عنوان جوایز گردشگری مالزی (MTA) 2015/2014 برگزار نمود. این جوایز به 65 شرکت و سازمانی که نقش چشمگیری در رشد و توسعه صنعت گردشگری در مالزی ایفا نموده اند، اعطا شد. مراسم اعطای جوایز در مرکز تجارت دنیای...

24 شهریور 1398

اعلام آمادگی موسسه شرق شناسی شیکاگو برای تحویل الواح هخامنشی به ایران، آمادگی ایران برای صدور ویزا

معاون میراث فرهنگی کشور با اشاره به این که سازمان میراث فرهنگی به طور جدی پیگیر بازگشت الواح هخامنشی به ایران است، گفت: موسسه شرق شناسی شیکاگو به تازگی آمادگی خود را برای تحویل مرحله اول الواح هخامنشی به ایران اعلام نموده است.

24 شهریور 1398

شب فرهنگی گلستان در جشنواره ملی چارسوق برج میلاد برگزار می گردد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از معرفی جاذبه های گردشگری استان در شب فرهنگی استان گلستان در هفتم مردادماه تحت عنوان جشنواره چارسوق در برج میلاد تهران اطلاع داد.

23 شهریور 1398

تولید محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در اردبیل است

سرپرست معاونت گردشگری استان اردبیل گفت: تولید محتوا اولویت نخست ما برای توسعه گردشگری در استان اردبیل است و در این زمینه بیشترین توجه به مباحث آموزشی خواهد بود.

22 شهریور 1398

قطار تندرو یزد روی ریل خرابی ، تصاویر و فیلم وضعیت عجیب قطاری با بلیت 80 هزار تومانی

قطار تندروی تهران به یزد با وجود افزایش قابل توجه قیمت بلیت به دفعات با نقص فنی روبرو می شود و همین امر نارضایتی مسافران را در پی داشته است.

22 شهریور 1398

استقبال کم نظیر از غرفه صنایع دستی کرمانشاه در نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از استقبال کم نظیر مردم و بازدیدکنندگان از صنایع دستی این استان در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی کشور خبر داد.

22 شهریور 1398

ساخت تمبک الهام گرفته از تمبک دوره قاجار در پژوهشکده هنرهای سنتی

در راستای حفظ، احیا و اشاعه هنرهای سنتی ایران، تمبکی با الهام از تمبک دوره قاجار توسط سیدمحمد طباطبایی هنرمند کارگاه ساز پژوهشکده هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ساخته شد .

21 شهریور 1398

حمله تروریستی به نمازگزاران در کویته پاکستان

ایرنا نوشت: انفجار تروریستی در محل برگزاری نماز آدینه در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان در جنوب غرب پاکستان چهار کشته و ده ها زخمی برجای گذاشت.

21 شهریور 1398

چگونه استرس مزمن منجر به آسیب مغزی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سلول های بنیادی، استرس مزمن ارتباط تنگاتنگی با بسیاری از بیماری های ذهنی و روانی مانند افسردگی و اسکیزوفرنی دارد که به یکی از مسائل اجتماعی خطرناک تبدیل شده اند. این استرس می تواند خطر بیماری های مخرب عصبی...

20 شهریور 1398

هنرمند باید سیاسی باشد نه سیاست زده

بازیگر سریال گاندو گفت: من با این اعتقاد جیسون را بازی کردم و انسان ها آزاد هستند قضاوت های خود را داشته باشند اما الزاما این قضاوت ها می تواند درست نباشد.

20 شهریور 1398
تعداد: (316)