سریال و پخش خانگی

سر زده با بازی علی انصاریان جای احضار نشست

سریال احضار که در 25 قسمت تهیه شده است، براساس برنامه ریزی قبلی در شب های قدر پخش نمی گردد و مینی سریال سرزده بطور موقت جایگزین آن می گردد.

20 خرداد 1400

خطیب زاده درگذشت پورشیرازی را تسلیت گفت

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی درگذشت اشکان منصوری پورشیرازی را تسلیت گفت.

24 اردیبهشت 1400

ملکه گدایان از تهران به ترکیه رفت!

تهران (پانا) - عوامل سریال ملکه گدایان، برای ادامه تصویر برداری وارد کشور ترکیه شدند.

23 آذر 1399

بمبی که بی صدا می کشد ، شماره 16 نشریه دانشجویی نبض منتشر شد

به همت جامعه رسانه اسلامی دانشجویان دانشگاه صدا و سیما، شماره شانزدهم نشریه دانشجویی نبض منتشر شد.

30 مهر 1399

تله فیلم تپه آدم برفی در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمدکلید خورد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل شبکه استانی دنا از ساخت تله فیلم تپه آدم برفی در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

22 فروردین 1399

نمرات و امتیازات و چند نقد معتبر برای فیلم جوکر

وب سایت گجت نیوز: در این مطلب قصد داریم به آنالیز چند نقد معتبر و همینطور نمرات و امتیازات فیلم جوکر (Joker) که به احتمال بسیار زیاد یکی از چهره های شاخص فصل جوایز سال جاری خواهد بود، بپردازیم.

25 مهر 1398

محسن تنابنده؛ خسته از تلویزیون

برای آن ها انگار تلویزیون یک آب باریکه و حیاط خلوت است. مسوولان تلویزیون هم آنقدر این ماجرا را ساده می گیرند که باعث ترویج این نگاه می شوند. ولی من این گونه رفتار نمی کنم و نمی خواهم بگویم تافته جدابافته هستم ولی در پایتخت از لحاظ فیلمنامه و شرایط بازی...

26 شهریور 1398

هنرمند باید سیاسی باشد نه سیاست زده

بازیگر سریال گاندو گفت: من با این اعتقاد جیسون را بازی کردم و انسان ها آزاد هستند قضاوت های خود را داشته باشند اما الزاما این قضاوت ها می تواند درست نباشد.

20 شهریور 1398

جزئیاتی از سری ششم سریال پایتخت؛ یک پایتخت بهبودیافته!

روزنامه جام جم - فاطمه عودباشی: اواخر اسفندماه پارسال بود که خبر فوت خشایار الوند، یار ثابت پایتختی ها سرفصل خبر های خبرگزاری ها و مطبوعات شد. او در حالی که داشت فیلمنامه فیلم تلویزیونی پایتخت را برای شب سال نو می نوشت در اثر ایست قلبی جامعه هنری را به...

6 شهریور 1398

رکوردشکنی بازی تاج و تخت در جوایز امی ، 19 نامزدی برای چرنوبیل

هشتمین و آخرین فصل از سریال محبوب بازی تاج و تخت با 32 نامزدی رکورد بیشترین تعداد نامزدی را در تاریخ 71 ساله جوایز تلویزیونی امی شکست.

29 مرداد 1398

با فناوری دیپ فیک؛ دیگر به چشم هایتان هم اعتماد نکنید

روز آدینه فیلمی از کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو در سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت در یوتیوب منتشر شد که نشان می دهد این بازیگر به خاطر بدبودن و ناخوشایندبودن انتها سریال در فصل هشتم آن از مردم عذرخواهی می نماید و چند فحش هم در ادامه بر زبان می آورد!...

14 مرداد 1398

رضا داوودنژاد: فضای مجازی مسموم گردیده

رضا داوودنژاد با بیان اینکه موافق با به نمایش گذاشتن زندگی شخصی خود در فضای مجازی نیست، می گوید که در حال حاضر فضای مجازی در وضعیت خوبی به سر نمی برد و فضایی مسموم احساس می گردد.

15 بهمن 1397