کاهش 35 درصدی ترافیک در محورهای کرمانشاه

به گزارش وبلاگ آموزشی و فنی، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش 35 درصدی ترافیک محورهای استان در طرح نوروزی امسال پلیس راه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

کاهش 35 درصدی ترافیک در محورهای کرمانشاه

ایسنا، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس راه از 25 اسفندماه، گفت: با توجه به هشدارهای متعدد مسئولان بهداشت و درمان کشور مبنی بر لغو سفرهای نوروزی، از زمان شروع طرح تا به امروز شاهد کاهش 35 درصدی ترافیک در محورهای استان هستیم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ترافیک در تمام محورهای استان کرمانشاه عادی و روان است و انتظار این است که مردم به توصیه ها توجه کرده و به طور جد از رفتن به مسافرت نوروزی خودداری کنند.

حیدری گفت: بیماری کرونا با تشدید مسافرت های نوروزی، شیوع بیشتری پیدا می کند و به همین دلیل به طور جد از مردم می خواهیم از رفتن به سفرهای نوروزی خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به کنترل تمام ورودی های استان، گفت: همکاران در تمامی گشت های پلیس راه در کنار اکیپ های امدادی از جمله هلال احمر قرار دارند و به بحث کنترل خودروهای ورودی به استان کمک می کنند.

حیدری از کاهش 70 درصدی تلفات جاده ای در طرح نوروزی امسال هم خبر داد و اضافه کرد: خوشبختانه این کاهش تردد منجر به کاهش تلفات نیز شده و با گذشت یک هفته از شروع طرح نوروزی، شاهد کاهش 70 درصدی تلفات جاده ای نسبت به مدت مشابه در طرح نوروزی سال گذشته هستیم.

وی با اشاره به استقرار 70 گشت محسوس و نامحسوس در محورهای استان، گفت: با توجه به پرتعداد بودن سرنشینان خودروها در این روزها، برخورد با تخلفات رانندگی تشدید می شود.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به شروع بارندگی ها در سطح محورهای استان گفت: در حال حاضر تمامی محورهای استان لغزنده است و این شرایط می طلبد افراد احتیاط بیشتری در بحث رانندگی داشته باشند.

وی نسبت به انجام سرعت و سبقت غیرمجاز در این شرایط هشدار داد واضافه کرد: شرایط لغزندگی جاده ها احتیاط بیشتری را در رعایت سرعت می طلبد، چراکه در این شرایط این امکان وجود دارد که با عدم سرعت مطمئنه کنترل خودرو از دست راننده خارج شده و به دنبال آن حادثه تلخی رقم بخورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کاهش 35 درصدی ترافیک در محورهای کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 35 درصدی ترافیک در محورهای کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید