اولین شاسی بلند برقی فولکس

به گزارش وبلاگ آموزشی و فنی، سال 2020 سرآغاز ورود موج خودرو های برقی این خودروساز خواهد بود و گفته می شود فولکس واگن 33 میلیارد یورو تا سال 2024 در این زمینه سرمایه گذاری خواهد کرد.

اولین شاسی بلند برقی فولکس

خودروساز آلمانی فولکس واگن، نخستین شاسی بلند برقی خود به نام آی دی کروز را در سال 2020 عرضه خواهد کرد. گفته می شود فولکس تولید این خودروی برقی را نیز سال آینده در کارخانه خودروی برقی سویکاو آغاز می کند. فولکس واگن تصمیم دارد طی سال های آینده سبد محصولات خودرو های برقی خود را توسعه دهد و به پیشگام حمل و نقل برقی در دنیا تبدیل شود.

سال 2020 سرآغاز ورود موج خودرو های برقی این خودروساز خواهد بود و گفته می شود فولکس واگن 33 میلیارد یورو تا سال 2024 در این زمینه سرمایه گذاری خواهد کرد. فولکس واگن تصمیم دارد در سال 2025 تعداد 5/ 1 میلیون دستگاه خودروی برقی تولید کند در حالی که انتظار دارد تا سال 2023 به هدف یک میلیون دستگاه خودرو برسد.

آی دی3 در سپتامبر 2020 به نمایش در می آید و گفته می شود فولکس واگن تولید این خودروی برقی را در ماه گذشته آغاز کرده است. غول خودروسازی آلمان بنا دارد با توسعه ناوگان برقی خود، از رقابت با دیگر برند ها عقب نماند.

منبع: فرادید

به "اولین شاسی بلند برقی فولکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین شاسی بلند برقی فولکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید