رابرت ردفورد درباره بازنشستگی مطمئن نیست، احتمال دریافت اسکار

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، در حالی که نمایش جدیدترین فیلم رابرت ردفورد به عنوان بازیگر در جشنواره فیلم تورنتو با اقبال بسیار تماشاگران روبه رو شد و منتقدان را به تحسین واداشت، خودی وی گفته است خیلی هم اطمینان ندارد که این فیلم آخرین حضور او روی پرده نقره ای باشد.

رابرت ردفورد درباره بازنشستگی مطمئن نیست، احتمال دریافت اسکار

وی که چندی پیش گفته بود احتمالا با این فیلم از دنیای بازیگری خداحافظی می نماید گفته است حالا خیلی به این مساله اطمینان ندارد.

ردفورد که از اسطوره های دنیای سینما محسوب می گردد گفت: نمی دانم واقعا این فیلم آخرین فیلمی باشد که در آن بازی می کنم.

بازیگر 82 ساله که جشنواره فیلم تورنتو دوشنبه شب شاهد اکران فیلمش بود در حاشیه نمایش فیلم اضافه نمود: نمی توانم برای همیشه کنار بکشم.

اواخر ماه آگوست یعنی کمتر از یک ماه پیش و در جشنواره فیلم تلوراید بود که ردفورد گفت: حقیقت این است که واقعا فکر می کنم وقتش رسیده است از بازیگری بازنشسته شوم. از وقتی 21 سال داشتم دارم این کار را می کنم و روح و قلبم را برای آن گذاشته ام. حالا فکر می کنم کافی است. چرا وقتی زمان کمی پیش رو داری نباید این کار را بکنی؟ فقط باید رفت بیرون. به همین دلیل فکر می کنم باید بیرون بروم مخصوصا که فکر نمی کنم فیلمی بهتر از این بخواهد نصیبم گردد.

در همین حال سیسی اسپایک هم بازی ردفورد در فیلم پیرمرد و اسلحه ابراز امیدواری کرد که حضور او بر پرده نقره ای را برای همیشه از دست ندهیم. وی گفت ما همه اش با او صحبت می کنیم تا این کار را نکند.

دنی گلاور دیگر بازیگر این فیلم هم گفت: به این موضوع فکر نمی کنم چون باور ندارم که او بازنشسته گردد.

ردفورد در آخرین فیلمش در نقش یک مرد 70 ساله ظاهر گردیده که از بانک سرقت می کرد. از هم اکنون منتقدها احتمال دریافت یک اسکار برای ردفورد را در این نقش پیش بینی می نمایند.

پیرمرد و اسلحه 28 سپتامبر راهی سینماها می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رابرت ردفورد درباره بازنشستگی مطمئن نیست، احتمال دریافت اسکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابرت ردفورد درباره بازنشستگی مطمئن نیست، احتمال دریافت اسکار"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید