خبرنگاران سه پایگاه تب سنجی در تربت حیدریه فعال است

به گزارش وبلاگ آموزشی و فنی، تربت حیدریه - خبرنگاران - معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه از راه اندازی و فعالیت سه پایگاه تب سنجی در مناطق مختلف این شهرستان برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

خبرنگاران سه پایگاه تب سنجی در تربت حیدریه فعال است

علی رستمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ آموزشی و فنی اضافه کرد: سه پایگاه پایش سلامت و تب سنجی برابر مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا از 27 اسفند 98 در این شهرستان راه اندازی شده است.

وی گفت: یک پایگاه در خروجی تربت حیدریه به مشهد و در مقابل پلیس راه و رو به روی کارخانه کاشی توسط دانشگاه علوم پزشکی برپا شده است که از هشت صبح تا 16 بعدازظهر کار تب سنجی سرنشینان خودروهایی که قصد عزیمت به مشهد را دارند انجام می دهد.

وی گفت: پایگاه دوم توسط جمعیت هلال احمر تربت حیدریه در ورودی جاده مشهد به این شهرستان مقابل دانشگاه دولتی مستقر است و از ساعت هشت تا 15 بعداز ظهر به تب سنجی سرنشینان خودروهای ورودی به تربت حیدریه از سمت مشهد مشغول است.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر، پایگاه سوم خود را در پلیس راه حاجی آباد به زاوه و با ساعت کاری یاد شده برای تب سنجی سرنشینان خودروهای ورودی به زاوه از سمت این شهرستان برپا کرده است.

طبق اعلام مسوولان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، با مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش 9 بیمار دیگر، شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در این شهرستان به 57 نفر رسید که از این تعداد 2 تن نیز فوت کرده اند.

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به 363 هزار نفر از مردم شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات خدمات ارائه می دهد.

مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در 150 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سه پایگاه تب سنجی در تربت حیدریه فعال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه پایگاه تب سنجی در تربت حیدریه فعال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید