تأکید مونسان بر حمایت از سرمایه گذاری در شورابیل

به گزارش وبلاگ آموزشی و فنی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان اردبیل، از منطقه نمونه گردشگری شورابیل بازدید کرد.

تأکید مونسان بر حمایت از سرمایه گذاری در شورابیل

به گزارش خبرنگار وبلاگ آموزشی و فنی، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به استان اردبیل سفر نموده است، امروز چهارشنبه 3 مرداد با حضور در منطقه نمونه گردشگری شورابیل از بخش های مختلف این مجموعه بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل، شهردار و تعدادی از نمایندگان مجلس استان اردبیل نیز حضور داشتند، مونسان بر حمایت از سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تأکید کرد.

او اضافه نمود: سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از جمله گردشگری می تواند به رونق مالی در کشور، درآمدزایی و ایجاد شغل یاری کند.

مونسان در این بازدید به تشریح پروژه های پیروز گردشگری پرداخت و اضافه نمود: سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری علاوه بر این که می تواند منافع سرمایه گذار را تامین کند، به رونق مالی در بخش های مختلف کشور نیز یاری می نماید.

دریاچه تفریحی شورابیل به مساحت 180 هکتار در دو کلیومتری جنوب اردبیل واقع شده و به عنوان یکی از مکان های تفریحی اردبیل به حساب می آید که در کنار آن شهربازی و فضای سبز احداث شده و در این دریاچه امکان قایقرانی، نیز وجود دارد.

پیست دو چرخه سواری، پیست دومیدانی، پیست دوچرخه سواری و ... از دیگر امکاناتی است که در کنار این دریچه تعبیه شده است.

منبع: میراث آریا

به "تأکید مونسان بر حمایت از سرمایه گذاری در شورابیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید مونسان بر حمایت از سرمایه گذاری در شورابیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید